Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Uwaga!

Drodzy Czytelnicy Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej zmieniła numer telefonu. Aktualny numer to: 81 5315348.

CVII DKK

30.12.2019 r. odbyło się kolejne spotkanie DKK. Tym razem rozmawiałyśmy o książkach , które warto przeczytać w nadchodzącym Nowym Roku 2020. ... »

Uwaga Czytelnicy !

Informujemy, iż 24.12.2019 r. (wtorek) biblioteka będzie nieczynna.

CVI DKK –„Książki pod choinkę”

19.12.2019 r. odbyło się przedświąteczne spotkanie DKK. Dyskutowałyśmy o książkach, które warto podarować na gwiazdkę najbliższym. ... »

CV DKK

28.11.2019 odbyło się kolejne spotkanie DKK w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej. Rozmawiałyśmy o książkach z humorem. ... »

CIV DKK

9 października 2019 r. klubowiczki DKK działającego w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej brały udział w autorskim spotkaniu z Anną Fryczkowską w Gminnej Bibliotece Publicznej w Milejowie. ... »

Etap powiatowy 23. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego rozstrzygnięty!

Tegoroczna, już 23. edycja Jesiennego Konkursu Recytatorskiego odbyła się ph. „Pamiętajcie o ogrodach”. Do etapu powiatowego (14.11.2019 r.), którego organizatorem była Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej, kwalifikację w eliminacjach gminnych uzyskało 25 uczestników ze szkół podstawowych i szkół średnich z terenu powiatu łęczyńskiego. ... »

Biblioteka ZSG zaprasza na wystawę o św. Janie Pawle II

Jeszcze do końca października można oglądać w bibliotece Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej wystawę pod hasłem „Św. Jan Paweł II człowiek nadziei i pokoju”. ... »

"Życie dzieje się. Opisz swoją historię"

Zapraszamy do udziału w Konkursie Literackim organizowanym przez Bibliotekę Szkolna Zespołu Szkół Górniczych. ... »

CIII DKK

17.10.2019 odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Rozmawiałyśmy o najciekawszych książkach, które przeczytałyśmy po wakacjach. ... »

I spotkanie „Klubu Miłośników Książek”

17.10.2019 r. do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęcznej przybyli uczniowie 6 klasy SP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej wraz z nauczycielem języka polskiego Anetą Korzeniowską. Młodzi czytelnicy postanowili regularnie przychodzić do książnicy, by czytać i dyskutować o książkach. Spotkanie miało charakter organizacyjny, na którym uczniowie wybrali nazwę nowego klubu czytelniczego. Spośród propozycji najwięcej głosów zebrał „Klub Miłośników Książek”. Przedmiotem dyskusji były również zainteresowania i nawyki czytelnicze młodzieży. Na zakończenie zostały ustalone temat oraz data kolejnego spotkania.

Uwaga Czytelnicy !

W związku z uroczystościami z okazji 20 - lecia powiatu łęczyńskiego, 04.10.2019 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej będzie czynna do godziny 12. Za utrudnienia przepraszamy.

Uwaga Czytelnicy !

Uprzejmie informuję, że od 1 października 2019 r. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej pracuje w następujących godzinach: poniedziałek 11.00-19.00 wtorek - czwartek 9.00-17.00 piątek 7.00-15.00.

1 2 3 »

Geoportal