Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Lato z książką

2013-06-11 14:25:27

V spotkanie w ramach DKK

22 lipca 2010 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej miało miejsce V spotkanie w ramach bDyskusyjny Klub Książki . Przedmiotem dyskusji była literatura, którą najczęściej wybieramy latem. Piękna pora roku i wakacyjny nastrój stały się inspiracją do kolejnej rozmowy o książkach. Miłość do literatury okazała się silniejsza niż plażowa pogoda za oknem. W spotkaniu uczestniczyły przyjaciółki i stałe czytelniczki książnicy.
Najczęstszymi wakacyjnymi lekturami okazały się: ,,PS kocham cię” Beceli Ahern, ,,Samotność w sieci” Janusza Wiśniewskiego, ,,Kryzys” i ,,Chromosom 6” Robin’a Cook’a, ,,Weronika postanawia umrzeć” i ,,Nad brzegiem rzeki Piedry usiadłam i płakałam” Paulo Coelho, ,,Mały Książę” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, ,,Czerwone i czarne” Henryka Beyle’a (Stendhal’a), ,,Spóźnieni kochankowie” Williama Wharton’a, ,,Biesy” Fiodora Dostojewskiego, ,,Wyrwany z piekła. Świadectwo narkomana” Laurent’a Gay’a.
Spotkanie udowodniło, że każda pora roku jest dobra na czytanie.

Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron krakówtworzenie stron kraków