Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Powieści Małgorzaty Kalicińskiej

2013-06-12 09:58:44

XIV spotkanie Dyskusjnego Klubu Książki

14.12.2011 r. odbyło się XIV spotkanie DKK w PBP w Łęcznej.
Omawialiśmy bestsellerowy cykl powieści Małgorzaty Kalicińskiej: „Dom nad rozlewiskiem”, „Powroty nad rozlewiskiem”, „Miłość nad rozlewiskiem”.
Małgorzata Kalicińska to polska powieściopisarka. Pracowała w TVP 1 w programie Kawa czy herbata?, współtworzyła program Forum nieobecnych, współpracowała przy redagowaniu programu Żyć bezpieczniej. Wiele lat była współwłaścicielką Agencji Reklamowej Camco-Media. Ma dwoje dorosłych dzieci: Stanisława i Barbarę.
Bohaterką książek jest Małgorzata, która ucieka z Warszawy i układa swoje życie od początku. Na mazurskiej wsi odnajduje spokój, sens życia, wielką miłość i buduje na nowo relacje z matką.
Klubowiczki stwierdziły: „…każdy powinien przeczytać te książki, ponieważ opisują wzruszającą i pełną ciepła historię. Są to książki pomagające przetrwać trudne chwile w życiu, oderwać się od codzienności i pomarzyć o domu na wsi, cudownej miłości i wielkiej przyjaźni”.
Podczas spotkania jedna z Pań przygotowała kilka ciekawostek na temat życia Małgorzaty Kalicińskiej oraz kulis powstania serialu na podstawie powieści. W znaczący sposób rozwinęło to i ożywiło dyskusję.
Wszystkich zainteresowanych twórczością Małgorzaty Kalicińskiej zapraszamy do lektury książek jej autorstwa, które znajdują się w PBP
w Łęcznej.


Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

serwisy internetoweserwisy internetowe