Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

„ Moja książka na wakacje”

2013-06-12 10:05:54

14.06.2012 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej miało miejsce XIX spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Tym razem czytelniczki polecały wybrane przez siebie książki na okres wakacyjny. Piękna pora roku i letni nastrój stały się inspiracją do kolejnej rozmowy o książkach. W spotkaniu uczestniczyły przyjaciółki i stałe czytelniczki książnicy.
Najczęściej rekomendowanymi lekturami na wakacje okazały się: „ List, który nigdy nie dotarł do Rosji i inne opowiadania” Nabokova V., „Agent” Gretkowskiej M., ,,Trylogia policyjna” Perssona L.G.W., ,,Więzień nieba” Zafona C. R., ,,100 pocztówek z Syberii” Wiricka R., „Afery i skandale Drugiej Rzeczypospolitej „ Koper S., „Listy z jeziora” Korol A. ,Luua Lucia” Triglian A., „Najlepsze jest najbliżej” Kursy M.J. Zaprezentowane książki można zaliczyć do tzw. literatury kobiecej, literatury faktu, horrorów oraz thrillerów. Wyżej wymienione pozycję są dostępne w PBP w Łęcznej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron krakówprojektowanie stron kraków