Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Centrum informacyjne

2018-05-25 10:42:19
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęcznej oferuje bezpłatny dostęp do internetu dla wszystkich użytkowników, który jest możliwy dzięki komputerom pozyskanym z programu „Wirtualny Powiat II” . Budowa społeczeństwa Informacyjnego w Powiecie Łęczyńskim. Etap II” (2006r.) koordynowanego przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej. Dzięki programowi biblioteka pozyskała 3 stanowiska komputerowe. Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 1.5 Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
Wykwalifikowana kadra pracująca w bibliotece pomaga użytkownikom w tworzeniu dokumentów tekstowych, kopiowaniu, nagrywaniu, obsłudze internetu, w korzystaniu z katalogu komputerowego księgozbioru PBP w Łęcznej, w wyszukiwaniu pozycji wydawniczych w katalogach on-line innych bibliotek m.in. WBP w Lublinie, BG UMCS w Lublinie, BU KUL w Lublinie.


Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

sklepy internetowesklepy internetowe