Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Spotkanie autorskie z Angeliką Kuźniak

2014-05-30 12:32:01

07.05.2014 r. (czwartek) odbyło się XXXVIII spotkanie DKK działającego w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej.

Było ono nietypowe, ponieważ uczestniczyłyśmy w spotkaniu autorskim z Angeliką Kuźniak w MGBP im. Z. Herberta w Łęcznej. Bohaterka spotkania pisze reportaże.
Od 2000 r. współpracuje z „Gazetą Wyborczą”, publikuje głównie w magazynie „Duży Format”. Popularność przyniosły jej tytuły: ”Papusza”, „Marlene”. Była także trzykrotnie uhonorowana nagrodą Grand Press oraz kilkakrotnie nominowana do Polsko - Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej.
Obecni na sali czytelnicy byli zachwyceni osobą autorki. W ciekawy sposób opowiadała o swojej pracy nad książkami, o inspiracjach i planach zawodowych. Spotkanie z pewnością można uznać za udane.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron wwwprojektowanie stron www