Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

VIII A my czytamy! W bibliotece!

2015-06-05 13:17:37

02.06.2015 (wtorek) w Powiatowej Bibliotece Publicznej miało miejsce uroczyste zakończenie dwuletniego cyklu czytelniczego „A my czytamy! W bibliotece!”

Warto przypomnieć, że inauguracyjne spotkanie odbyło się w październiku 2013 roku. Uczestnikami byli uczniowie klasy V d, a w kolejnym roku szkolnym VI d SP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej z nauczycielem religii Elżbietą Ostrzyżek.
Przychodzili do biblioteki regularnie, aby czytać i dyskutować o książkach. Nasi młodzi czytelnicy na pożegnanie otrzymali pamiątkowe podziękowania za udział z pasją w spotkaniach.
Obiecali, że kontaktów z naszą biblioteką nie zaprzepaszczą.


Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stronprojektowanie stron