Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

„Pierwszy raz w PBP w Łęcznej!” – kontynuacja.

2017-03-20 15:28:56

09.03.2017 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej miała miejsce kolejna lekcja biblioteczna dla uczniów zerówki SP nr 2 im. T. Kościuszki w Łęcznej. Była to kontynuacja rozpoczętego w tym roku cyklu „Pierwszy raz w PBP w Łęcznej!”

Tym razem gościliśmy klasę 0 A z wychowawczyniami: Ewą Urbańską, Katarzyną Kalamon – Olech, Elżbietą Zakrzewską. Podczas zajęć dzieci zapoznały się z księgozbiorem, zasadami wypożyczania oraz zachowania w bibliotece. Najciekawszą częścią lekcji okazało się kolorowanie portretu „Trzech Świnek” na podstawie wcześniej przeczytanej przez bibliotekarza adaptacji bajki Braci Grimm.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych