Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

VI „A my czytamy ! W bibliotece!” – „Lampo bohater”

2017-05-12 10:49:17

09.05.2017 r. odbyło się ostatnie spotkanie II edycji „A my czytamy! W bibliotece !” z uczniami III e SP nr 2 w Łęcznej. Od 2015 roku przychodzili regularnie do biblioteki wraz z wychowawczynią Małgorzatą Skowrońską na zajęcia, które miały formę edukacyjnych zabaw dotyczących lektur.

VI spotkanie „A my czytamy! W bibliotece !” zostało poświęcone książce Romana Pisarskiego „ O psie, który jeździł koleją”. Tradycyjnie mali czytelnicy rozmawiali o głównych bohaterach książki oraz wykonywali zadania związane z jej najciekawszymi wydarzeniami.
Uczniowie:
1. Rozwiązywali krzyżówkę z hasłem: LAMPO BOHATER.
2. Porządkowali rozsypankę zdaniową wg kolejności zdarzeń w lekturze.
3. Rysowali medal dla bohaterskiego psa Lampo.
Na zakończenie bibliotekarz podziękował dzieciom za udział w spotkaniach i zachęcił do dalszego korzystania z biblioteki.


Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stronprojektowanie stron