Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

LXXII DKK - spotkanie autorskie z Zośką Papużanką

2017-10-05 16:50:01

14.07.2017 r. odbyło się LXXII spotkanie DKK działającego w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej. Było ono nietypowe, ponieważ uczestniczyłyśmy w spotkaniu autorskim z Zośką Papużanką w MGBP im. Z. Herberta w Łęcznej.

Bohaterka spotkania to pisarka, teatrolożka, nauczycielka języka polskiego. Za debiutancką powieść „Szopka” była nominowana do Paszportów Polityki 2012 r.oraz Nagrody literackiej Nike 2013 r. Za powieść „On ”otrzymała nominację do Paszportów Polityki 2016 oraz Ogólnopolskiej Nagrody literackiej dla Autorki Gryfia 2017. W 2017 roku ukazała się trzecia książka „Świat dla ciebie zrobiłem”, która jest zbiorem opowiadań. W ciekawy sposób opowiadała o swojej pracy nad książkami, o inspiracjach i planach zawodowych. Spotkanie z pewnością można uznać za udane.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

sklepy internetowesklepy internetowe