Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

LXXIII DKK

2017-10-05 16:52:23

04.10.2017 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej odbyło się powakacyjne spotkanie DKK. Rozpoczęłyśmy rozmową na temat zbliżających się wydarzeń kulturalnych w naszej bibliotece m.in. spotkania autorskiego z Jakubem Małeckim autorem licznych opowiadań i książek tj.: „Dygot”, „Ślady” oraz nowo wydanej „Rdzy”. Wydarzenie odbędzie się 24.10.2017 r. o godz. 12 w PBP w Łęcznej pod patronatem Instytutu Książki.

Dyskutowałyśmy również o nowościach książkowych zakupionych ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Wśród nabytych wydawnictw znalazły się pozycje z zakresu zarządzania, psychologii, pedagogiki, zoologii, medycyny, rolnictwa, historii. Księgozbiór książnicy został powiększony również o powieści kryminalne, obyczajowe, literaturę piękną dla dzieci i młodzieży, biografie oraz poradniki z różnych dziedzin. Wszystkich zainteresowanych nowościami zapraszamy do biblioteki.

Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

serwisy internetoweserwisy internetowe