Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

„W bibliotece” – lekcja biblioteczna dla wychowanków ORW w Łęcznej.

2018-06-01 12:38:08

30.05.2018 r. Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęcznej odwiedzili podopieczni z Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Łęcznej – Dominik, Weronika i Rafał. Wychowankom towarzyszyli opiekunowie oraz dyrektor Aneta Zabłocka.

Goście zapoznali się z działalnością i funkcjonowaniem naszej placówki oraz z zasadami zachowania w bibliotece. Wychowanków zaciekawił bogaty księgozbiór biblioteki. Największą atrakcją były wypełnione po brzegi regały z książkami. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się książki dla dzieci, które zachwycały różnorodnymi kształtami i kolorowymi ilustracjami oraz audiobooki.
Czas minął szybko i wszyscy zgodnie potwierdzili, że chętnie ponownie zawitają w progi Biblioteki.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stronprojektowanie stron